QA Engineer: ставимо питання про професію Інні Осінній

Адже фундаментальні знання QA і практика тестування ПЗ — єдині для всіх типів програм. Якщо він знаходить такі помилки (а знаходить обов’язково в цьому його робота), він пише про це спеціальний звіт, за яким програмісти усувають помилки. У всіх якостей, про які я розповім, є одна спільна риса — їх можна набувати та розвивати. Якщодефекти виявлені на етапі збирання вимог(ми виявили, що якась одна вимога суперечить іншій) — на цьому етапі виправлення є найпростішим, тому що треба лише переписати вимогу.

що повинен вміти junior qa engineer

Замовник спілкується з кінцевими користувачами й на основі цього формує вимоги, які вказують розробникам, як створити продукт, а тестувальникам — як перевірити, чи розробили саме те, що треба. При цьому очікування від продукту у замовника та кінцевих користувачів можуть різнитись, https://wizardsdev.com/ що є додатковим викликом. Важливо розуміти, чим цікавиться кандидат поза роботою, оскільки людина має зберігати work-life balance, дотримуватися графіків і таким чином не доводити себе до професійного вигоряння. Заголовок у резюме має збігатися з роллю, на яку ви подаєтесь.

Мені потрібно буде докуповувати додаткові навчальні матеріали?

Знайомимося з базовими принципами відеозйомки та монтажу. Вивчаємо основи програмування на Python і створюємо власну гру. Айтішниця повсякчас відчуває рух у своїй кар’єрі, адже ІТ-сфера потужно розвивається. Олеся потрапила на кемп, який вперше проходив у онлайн-форматі (2020 р.). Сьогодні Михайло Глеба бачить себе новою людиною і щиро тішиться, що колись зробив вибір, який перевернув його життя.

що повинен вміти junior qa engineer

За курс не беруть гроші до результату — роботи в ІТ. Причому, за даними Академії, знайшли роботу в IT вже понад 1000+ випускників. Вони працюють у топових ІТ-компаніях — WIX, Genesis, Preply, SoftServe, GlobalLogic, EPAM, Luxoft та інших. Середня зарплата випускників Mate Academy у перший рік після закінчення курсів – $1000.

Що потрібно, щоби потрапити в ISsoft?

Крім цього, “дизайнерські” резюме з великою кількістю візуалу (картинки, фото тощо) лише відволікають від суті. Краще надавати класичні резюме зі структурованою інформацією на 1-2 сторінки. Також бажано, щоб резюме не було задовгим — однієї, максимум двох сторінок цілком достатньо.

  • Ви також можете використовувати ці інструменти пошуку, щоб уточнити свій запит за локацією та іншими критеріями.
  • Коли інтерфейс зрозумілий та інтуїтивний, і користувач одразу знаходить той функціонал, який йому потрібен.
  • На вакансії, створені під цю програму, часто розглядають кандидатів без комерційного досвіду, достатньо спеціалізованих курсів.
  • Якщо ж QA Engineer пише автотести — він вже наполовину програміст.
  • Відколи останні фактори стали критичними, особливо зараз, коли це, можливо, єдиний варіант для віддаленої роботи в багатьох, залишається загадкою.
  • Як варто поводитись, якщо ви не знаєте відповіді на запитання.
  • Доволі довго користуюсь їхніми послугами і щоразу я приємно здивований, атмосфера просто чудова.

Переважна більшість вакансій вимагають знання English. Часто великі компанії беруть джуніорів зі знанням англійської, відмовляючи кандидатам з великим досвідом, але без знання мови. Дана професія вимагає наявності і постійного застосування аналітичних здібностей. Вона не дає розслабитися і розумово деградувати, а змушує постійно вивчати нові технології і галузі знань. Працюватимете з інструментами та засобами підтримки тестування, що допомагають полегшити роботу на проекті. Також легко тестувальники переключаються з тестування сайтів на тестування мобільних додатків, десктоп-версій і взагалі різних видів софта.

Ґабріелла Ярош, Middle QA Engineer, учасниця QA Boot Camp – 2017

Можуть дорости до QA-ліду, project-менеджера та розробника, а за успішного управління проєктами — до менеджера продукту або product-аналітика. Хмельничанка Олена Шеліна ― айтішниця, яка настільки вигоріла на роботі, що вирішила покинути IT-сферу та докорінно змінити своє життя. За 9 років роботи в IT дівчина пройшла всі ступені кар’єрного зростання, змінила кілька компаній і навіть напрямів. Та прокинувшись одного ранку, вирішила, що більше не зможе виконувати свою роботу якісно. Дівчина переїхала в село, завела господарство та повністю змінила професію. Усі знання варто розділити на теорію тестування та технічну базу.

Якщо у вас немає комерційного досвіду, в EPAM радять показати інформацію, яка б підтвердила тяглість намірів і мотивацію стати джуніором в ІТ. Наприклад, зазначити проходження відповідних навчальних курсів, програм, стажувань, посилання на ресурси, які допомогли здобути базову освіту чи практичний досвід. Тобто фактично продемонструвати конкретні кроки, зроблені на шляху до позиції джуніора. Перша повноцінна робота Ґабріелли почалася зі студентських років, вона займалася маркетингом в одній із ІТ-компаній. Поступово їй захотілося чогось масштабнішого, цікавішого, тож долучалася до власне проєктів, розробки і тестування ІТ-продуктів.

Course «Technical English for QA Engineers»

Весь світ сьогодні в IT, за цією сферою – майбутнє. А тестування є однією з найбільш важливих складових ІТ-сфери. За студентом закріплюють персонального ментора, онлайн-підтримка доступна щодня. Для прокачування англійської в Mate Academy є інтерактивні вправи та заняття у форматі онлайн та офлайн. Під час курсу студенти з нуля освоюють Manual QA та Automation QA, а також технології Git та GitHub. Під час навчання студенти проходять введення в HTML та CSS, автоматизацію тестування, бази даних, MySQL або PostgreSQL, тестування мобільних додатків, REST та інші теми.

що повинен вміти junior qa engineer

Окрім цього, ви можете обрати інший напрямок навчання – курс QA Manual, все залежить від вашого бажання. Тестувальник ПЗ, або Quality Assurance tester – людина, яка шукає (і знаходить!) баги у програмному продукті після його впровадження. Про junior qa engineer вакансії те, як QA розшифровується, чим займаються тестувальники сайту, і як ними стають з нуля – в нашій статті. Це людина, яка хоче бачити весь проект, а не лише його частину — інфраструктуру, бізнес-логіку, візуальну виставу, операцію з даними.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Holiday Gifts Giving
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0